Nauczanie dzieci o Rifle Ammo i Gun Bezpieczeństwa

Nauczanie dzieci o Rifle Ammo i Gun Bezpieczeństwa

Spojrzmy prawdzie w oczy. Rozmowa z dziećmi o Newton karabin amunicji i bezpieczeństwa pistoletu prawdopodobnie nie jest coś, co jest na szczycie listy rzeczy, które chcesz zrobić dzisiaj. Mówiąc o bezpieczeństwie pistoletu może być trudne, jeśli chodzi o dzieci. Możesz chodzić cienka linia nie chcąc ich interesują zbytnio w karabiny, ale także je chcąc mieć świadomość, tak aby wiedzieć, www.oszustwo.net z dala od pistoletów i co zrobić, jeśli kiedykolwiek spotkać jednego. Jeżeli nie jesteś pewien, jak rozpocząć edukację Twojego dziecka na temat bezpieczeństwa pistoletu, a następnie rozważyć te ważne wskazówki dotyczące tego, co zrobić, gdy uczenie dzieci na temat bezpieczeństwa broni palnej.

Rozpocząć od podstaw

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pistoletu, zawsze zaczynać od podstaw. Nie nurkowania głową do zawiłości pistoletów lub dyskusji na temat ustaw i rozporządzeń gun. Wystarczy zacząć od rozmowy z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa pistoletu. Jeśli Twoje www.oszustwo.net/zaklady-sportowe/ dziecko kiedykolwiek znajdzie broń, on lub ona nie może go dotknąć. On lub ona powinna, zamiast biegać i natychmiast powiadomić dorosłego.

Spróbuj RPG

Ponownie, może wydawać sprzeczne z intuicją, aby utworzyć udawać scenariusze działać out ze swoimi dziećmi, ale RPG o bezpieczeństwo broń może uratować ich życie podczas niebezpiecznej sytuacji. Pochodzić z różnych scenariuszy, w których dziecko może napotkać pistolet. Rola grać te scenariusze i poprosić dziecko, aby ćwiczyć obsługi sytuacji. Powinien on zawsze uciekają od pistoletu i natychmiast powiedzieć dorosłemu. Przypominaj dziecku o tym, i mają mu praktyki to robi.

Symuluje uczuciem Peer Pressure

Niestety, wiele wypadków pistolet wystąpić, gdy dzieci czuły presji i niebezpieczny obsługiwać broń. Aby tego uniknąć, należy ćwiczyć symulowanie sytuacji presji dla Twojego dziecka. Rola odgrywać nastolatka, który próbuje dostać swoje dziecko do obsługi broni. oszustwo.net/bet365/ Postaraj się, aby sytuacja wydaje się tak realne, jak to możliwe, i zachęcać dziecko do praktykowania swoich umiejętności, aby wydostać się z niebezpiecznej sytuacji. Twoje dziecko może czuć się zakłopotany o role playing scenariuszy bezpieczeństwa pistoletu, ale przypomni mu, że jest to niezwykle ważne, aby pamiętać, jak radzić sobie w niebezpiecznej sytuacji do czynienia z bronią.

Test Your Child

Można nawet zrobić przebieg praktyki i sprawdzić, jak dziecko reaguje. Wystarczy umieścić realistyczną replikę karabinu gdzieś na otwartej przestrzeni w domu i sprawdzić, czy dziecko podchodzi do powiedzenia na ten temat. Jeśli nie, to może on lub ona potrzebuje więcej praktyki i edukacji na temat bezpieczeństwa pistoletu. Użyj tego jako nauczania i nauki.

Zawsze pytaj

Nie można być z dzieckiem 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. To nie jest po prostu możliwe. Tak, trzeba się upewnić, zapytać rodziców dziecka znajomych, czy mają broń w domu. Również przegląd bezpieczeństwa pistoletu z dziećmi przed grają w domach przyjaciół. Jeśli rodzice przyjaciół mają broń w domu, zapytać, w jaki sposób przechowywania broni. Jeśli nie są wygodne, jak odpowiedzieć, ale mam przyjaciół przyjść do domu zamiast. To daje poczucie bezpieczeństwa i pomóc dziecku towarzysko w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Rozmowa z dziećmi o Newton karabin amunicji nie musi być kłopotliwe i niewygodne. Powinno być ważnym doświadczeniem uczenia się zarówno dla rodzica i dziecka. Jest to doświadczenie, które po prostu może uratować życie. Pamiętaj, aby uzyskać bardziej przydatne informacje i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa pistoletu w Internecie. Nie czekaj! Zacznij już dziś.

Hankinsem Sprzęt sportowy Strzelby – Półautomatyczne Oszustwo – Hankins Sporting Goods – America największa broń i akcesoria forum Mall. Odwiedź naszą stronę na hankinssportinggoods zobaczyć naszą stronę już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *